Verkiezingsprogramma SAMEN ANDERS

We hebben één duidelijke ambitie, de vernieuwing die door SAMEN ANDERS is ingezet, volop verder zetten. 

Afgelopen zaterdag werd het verkiezingsprogramma van SAMEN ANDERS goedgekeurd. Concreet telt het programma meer dan 130 voorstellen die onze gemeente nog beter moeten maken.

We schuiven daarbij zes absolute topprioriteiten naar voor: (1) mensen nog meer betrekken bij het beleid, (2) blijven inzetten op een veiliger verkeer, (3) de open en groene ruimte in onze gemeente versterken, (4) propere straten en pleinen, (5) een gemeente die niemand in de steek laat en (6) lagere belastingen.

De resultaten van het 2de Grote Referendum werden mee in het verkiezingsprogramma opgenomen. Via deze grootschalige bevraging hebben de mensen rechtstreeks inspraak gekregen in de opmaak van ons programma.

De belangrijkste voorstellen kan je hier nalezen.

Vergelijkbare berichten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *