Onze gemeente is groener geworden

Als schepen van milieu heeft Servaas De Vries de afgelopen zes jaar massaal geïnvesteerd in de uitbreiding van de bossen in onze gemeente. Niet minder dan 15ha bos kwam er bij. In november vond ook nog de boomplantactie van Natuurpunt plaats: 5000 extra bomen werden geplant.

Ook in Elzestraat is en wordt er vergroend. In het Sint-Michielspark komt een vlindertuin, een fruitboomgaard en de upgrade van de wandelpaden. Daarnaast werd er een ‘treinwagon’ gebouwd langs de oude spoorwegberm. “De ideale plaats om tijdens het fietsen of wandelen even uit te rusten,” zegt Katrien Willems. In Pasbrug kwam er een speelbos. “Bovendien werden de eerste stappen gezet voor een groene verbinding over de Vrouwvliet naar Mechelen.”

Recent werden nog subsidies toegekend om een echte groene long in regio Mechelen te realiseren, waarbij ook enkele projecten in Sint-Katelijne-Waver werden geselecteerd. “We zullen er op toezien dat het nieuwe bestuur deze projecten ook effectief realiseert,” zegt Willems.

Vergelijkbare berichten

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *